Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 15:29:57
M600 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP (U20) 1:19.38 BORKOWSKI Mateusz LKB Rudnik Spała 2016-01-31
RP (U18) 1:20.21 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń Toruń 2019-02-02
RP (U18) 1:20.11* LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg Toruń 2020-01-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-09 15:29:57
600 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-09 15:05 WYSTARTOWANO: 15:04:01
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 250 GADOMSKI Daniel 98-10-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:22.90 PB 3
2 3 608 WĄCHAŁA Adam 04-01-07 KKL Kielce (SK) 1:23.87 5
3 5 34 PEK Daniel 91-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 1:25.74 10
4 2 14 TWORSKI Kacper 02-08-05 UKS Lisy Zgierz (LD) 1:27.27 PB 12
5 1 121 PIOTROWSKI Filip 01-03-26 BKS Wataha Warszawa (MZ) 1:28.07 PB 13
6 10 101 ZACHARCZUK Albin 93-06-25 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1:28.46 15
7 8 16 ŚMIETANKA Jan 05-09-21 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1:35.77 24
4 13 CIĘŻKOWSKI Piotr 04-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) DNF
7 470 KOKOSIŃSKI Jakub 04-01-30 LKS Omega Kleszczów (LD) DNS
9 998 FOLGA Bartłomiej 03-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.051841020584106 s.