WPA Grand Prix, Polish Open Para Athletics Championships
BYDGOSZCZ, 19-21.07.2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-21 09:11:52
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE



DZIEŃ 1
2019-07-19
DZIEŃ 2
2019-07-20
DZIEŃ 3
2019-07-21


08:30  5000 m W&M 
08:30  Discus M F11-13 
08:35  Javelin M F52-54 
08:35  Javelin M F33-34 
10:00  Triple M T46-47 
10:05  Discus M F35 36 38 40 42 46 63 64 
10:20  400 m W RR1 2 
10:25  Javelin M F55-56 
10:30  400 m M RR1-2 
10:40  400 m M RR3 
11:00  400 m M T11,12,13 
11:10  Javelin M F57 
11:20  400 m M T20,36 
11:30  400 m M T37 
11:40  400 m M T38 
11:50  400 m M T44-47 62 
12:00  400 m M T34 52 53 
12:05  Discus M F37 
12:10  400 m M T54 
12:30  400 m W T12 13 
12:35  400 m W T12 13 
12:40  400 m W T20 
12:15  Javelin W F56-57 
12:45  Javelin W F54-55 
12:50  400 m W T20 
13:00  400 m W T36-38 47 
 
  1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-21 09:11:52
5000 m W&M - 1 Planowany START: 2019-07-21 08:30 WYSTARTOWANO: 08:44:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 17 57 MORETA CRIOLLO Sixto Roman 92-08-30 ECUADOR (ECU) 15:42.01 T12 693 1
2 23 51 CASTRO REYES Darwin Gustavo 93-07-06 ECUADOR (ECU) 15:57.98 T11 857 2
3 14 305 WIETECKI Łukasz 19-01-01 Start Gorzów Wlkp. (POL) 16:12.71 T13 574 3
4 4 345 KOSSAKOWSKI Aleksander 94-03-15 Start Radom (POL) 16:21.24 T11 768 4
5 12 355 AUGUSTYNIAK Przemysław 19-01-01 Start Szczecin (POL) 17:08.85 T13 313 5
6 18 389 CWENAR Robert 19-01-01 Start Wrocław (POL) 17:54.55 T37 216 6
7 8 310 ROGOWSKI Michał 19-01-01 Start Katowice (POL) 18:21.87 T12 71 7
8 1 292 GRABIŃSKI Marcin 79-12-04 Start Gorzów Wlkp. (POL) 18:44.80 T11 173 8
9 16 200 ZIÓŁKOWSKI Jacek 19-01-01 Cross (POL) 19:19.81 T12 12 9
10 11 149 JANUSKEVICIUS Arnoldas 90-02-26 LITHUANIA (LTU) 19:24.90 T12 10 10
11 9 198 MAZUR Mariusz 19-01-01 Cross (POL) 19:26.85 T12 9 11
12 2 195 DUDKA Zenon 19-01-01 Cross (POL) 19:26.98 T12 9 12
13 13 357 CHOMONT Robert 19-01-01 Start Szczecin (POL) 19:46.37 T13 5 13
10 199 PETELSKI Paweł 19-01-01 Cross (POL) DNF T12
21 18 OSORIO CALDERON Francy 83-01-02 COLOMBIA (COL) DQ T12 7.9
3 196 JANKOWSKI Łukasz 19-01-01 Cross (POL) DNS T13
5 60 PUGO Juan 94-05-21 ECUADOR (ECU) DNS T20
6 269 ZIENIEWICZ Sławomir 91-01-01 Start Białystok (POL) DNS T13
7 197 ŁUKASZEWSKI Patryk 19-01-01 Cross (POL) DNS T13
19 49 CALO ALOMOTO Luis Fernando 83-03-31 ECUADOR (ECU) DNS T12
20 498 KUBICA Łukasz 91-01-01 Start Bielsko-Biała (POL) DNS T12
22 186 OBŁĄK Ewa 19-01-01 AZS-AWF Kraków (POL) DNS T12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.062026977539062 s.