Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 17:31:13
M1000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP 2:17.67 LEWANDOWSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz Metz (FRA) 2014-03-01
RP (U20) 2:23.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom Spała 2017-01-28
RP (U18) 2:25.88 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-02-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-09 17:31:13
1000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-09 17:15 WYSTARTOWANO: 17:15:26
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 3 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2:25.59 PB 1
2 2 652 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 2:25.70 PB 2
3 3 163 MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 2:28.46 3
4 10 184 SOWIK Wojciech 96-02-12 AZS Łódź (LD) 2:28.59 SB 4
5 4 44 BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 2:29.43 PB 5
6 6 270 ZIELEŃ Michał 02-09-20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 2:29.59 PB 6
7 9 956 PYTEL Michał 02-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 2:29.81 PB 7
8 8 941 KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL ZTE Radom (MZ) 2:31.45 PB 10
9 7 25 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 2:31.61 11
10 5 560 LEBIODA Stanisław 99-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 2:34.36 14

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.052313089370728 s.