Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 16:23:49
k800 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


REKORDY
RP 1:59.29 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa Toruń 2017-02-10
RP (U20) 2:06.85 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola Spała 2016-01-31
RP (U18) 2:10.3 SZYDŁOWSKA Ewa PIAST Gliwice Warszawa 1976-01-25
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-09 16:23:49
800 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-09 16:15 WYSTARTOWANO: 16:15:18
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 2 396 PÓLKOWSKA Anna 96-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2:05.87 PB 1
2 2 2 228 KOŁECKA Agata 96-07-06 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:07.33 2
3 8 2 662 CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:08.65 PB 3
1 9 1 964 JASTRZĘBSKA Magdalena 01-07-13 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:15.50 PB 4
2 7 1 106 ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:17.22 5
3 4 1 309 HAN Julia 99-11-09 AZS-AWF Katowice (SL) 2:17.71 PB 6
4 8 1 103 PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:17.87 PB 7
5 2 1 952 KSIĘŻOPOLSKA Julia 02-10-18 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:19.41 PB 8
6 5 1 52 SZYMAŃSKA Dominika 02-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2:20.52 PB 9
7 3 1 41 SZYMCZAK Paulina 00-09-13 AZS Łódź (LD) 2:20.63 PB 10
8 1 1 102 ŻULIŃSKA Kamila 05-03-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) 2:41.56 11
4 3 2 38 SOWA Oliwia 01-01-16 MLUKS Tarnów (MA) 2:11.40
5 6 2 304 SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 2:12.32
6 4 2 815 MANIECKA Julita 02-08-15 KS Hanza Goleniów (ZP) 2:12.88
7 7 2 640 JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) 2:14.00
5 2 679 KACHANAVA Marharyta 99-02-01 KS AZS AWF Kraków (MA) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.48001599311829 s.