PZLA I Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka
WAŁCZ, 19 sierpnia 2020
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-19 19:23:56
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 300 400 1000 1500 2000p Wzwyż W dal

60 100 100pk 200 300 400 800 2000p Wzwyż W dal

DZIEŃ 1
2020-08-19


17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  60 m dziewczynek  [s]
17:10  Wzwyż K 
17:10  W dal M 
17:15  60 m chłopców  [s]
17:25  100 m K  [el]
17:40  100 m M  [el]
18:00  400 m K  [s]
18:10  400 m M  [s]
18:20  300 m K  [s]
18:30  300 m M  [s]
18:40  100 m K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:40  W dal K 
18:50  100 m M  [F]
19:00  800 m M  [s]
19:15  200 m K  [s]
19:35  200 m M  [s]
19:55  1000 m juniorek  [s]
20:15  100 m M PZLA  [s]
20:25  1500 m K  [s]
21:10  2000 m prz. Juniorek  [s]
21:25  2000 m prz. Juniorów  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta 2001-07-14
 

Data aktualizacji: 2020-08-19 19:23:56
W dal M Planowany START: 2020-08-19 17:10 ZAKOŃCZENIE: 17:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf
1 13 29 WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka (DS) 6.06
-1.0
x
-1.1
5.37
-1.2
r


6.37
2 3 25 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 5.86
-0.1
5.81
-1.0
6.10
+0.9
5.85
-0.4
5.40
-0.3
6.18
-0.9
6.18
3 18 469 BUDZIAK Oskar 02-07-05 BKS Bydgoszcz (KP) x
-0.6
x
-0.4
5.85
-0.3
x
-0.3
x
-0.4
x
-0.4
5.85
4 10 455 MAREK Vincent 98-03-02 BKS Bydgoszcz (KP) x
-0.7
5.77
-0.7
x
-0.9
5.26
+0.3
5.82
+0.2
5.77
-0.7
5.82
5 7 16 KOZAK Marcin 02-09-30 GKS Start Długołęka (DS) 5.78
+0.1
5.62
-0.7
5.69
-0.2
5.74
-0.7
5.62
+0.2
5.74
-0.6
5.78
6 4 35 SKRZEK Bartłomiej 05-03-25 GKS Start Długołęka (DS) 5.71
-0.6
x
-0.7
5.48
+0.9
x
+0.2
x
-0.7
x
-0.4
5.71 PB
7 14 250 HARASIUK Jakub 04-03-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5.62
-0.4
5.49
+0.8
x
-0.4
5.38
-0.2
5.40
-0.2
5.63
-0.6
5.63
8 5 22 SINGH Kewin 04-01-23 MLKS Agros Żary (LB) 5.45
-0.2
5.62
-1.1
5.39
+0.6
5.45
-0.2
5.32
+0.2
r
5.62
9 11 44 KAWIŃSKI Karol 03-03-06 GKS Start Długołęka (DS) 5.49
-0.4
5.41
-0.9
x
-1.1



5.49 =PB
10 2 968 JANIK Mateusz 04-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 4.45
-0.5
5.35
-0.2
5.37
-0.2



5.37
11 12 35 SOBIERAJSKI Oskar 05-05-19 PLKS Gwda Piła (WP) 4.75
-0.5
x
+0.4
5.08
-0.7



5.08
12 1 72 KAMIŃSKI Artur 99-04-10 MKL Szczecin (ZP) x
-0.8
x
-0.3
4.45
-0.2



4.45
13 16 WŁODEK Kacper 08-01-01 GKS Start Długołęka (DS) 3.93
4.22
4.19



4.22 strefa
14 17 ĆWIK Mateusz 08-01-01 GKS Start Długołęka (DS) 3.16
2.73
3.12



3.16 strefa
15 6 ZAKRZEWSKI Wojciech 09-01-01 GKS Start Długołęka (DS) 2.98
x
2.90



2.98 strefa
16 9 GRZEGOREK Antoni 10-01-01 GKS Start Długołęka (DS) 2.87
2.67
2.60



2.87 strefa
8 55 TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL)





DNS
15 33 PIASECKI Adrian 03-07-04 LLKS Osowa Sień (LB)



.


DNS
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.05046010017395 s.