Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 18:21:05
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP 8.18i STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-08
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
RP (U18) 7.36 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Spała 2009-02-02
 
 finał

Data aktualizacji: 2020-02-09 18:21:05
Skok w dal M - finał Planowany START: 2020-02-09 16:45 ZAKOŃCZENIE: 18:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 983 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.43
x
x
7.37
x
7.55
7.55
2 12 266 GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.14
x
7.19
7.22
7.16
7.41
7.41 PB
3 15 41 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 6.74
6.68
6.79
6.97
x
7.09
7.09 PB
4 18 896 CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.31
6.79
6.71
6.78
6.91
7.06
7.06 PB
5 11 924 SUMIŃSKI Michał 01-03-12 RLTL ZTE Radom (MZ) x
x
6.40
x
6.44
6.76
6.76 PB
6 13 957 WIETESKA Tomasz 01-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x
x
6.31
x
6.33
6.54
6.54 SB
7 17 794 GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.33
6.01
6.16
6.35
6.52
6.52
6.52
8 10 972 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6.46
6.43
x
5.22
x
r
6.46
9 14 427 LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU) x
x
6.15



6.15
10 9 824 KAŁWAK Marcin 04-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 5.53
5.99
6.09



6.09
11 4 289 TOPOLEWSKI Maciej 95-04-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
x
6.00



6.00 PB
12 3 902 SIWAKOWSKI Wojciech 03-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) x
x
5.98



5.98
13 1 271 UHERA Roman 00-09-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.39
5.63
5.11



5.63
14 8 270 WAŚKIEWICZ Bartosz 04-04-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
5.05
5.39



5.39
5 791 PRZEMSKI Jakub 03-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
x
x



NM
2 78 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP)





DNS
7 495 GAJEK Szymon 01-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD)





DNS
16 80 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.060945987701416 s.