WPA Grand Prix, Polish Open Para Athletics Championships
BYDGOSZCZ, 19-21.07.2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-20 09:43:23
MdyskF32 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE



DZIEŃ 1
2019-07-19
DZIEŃ 2
2019-07-20
DZIEŃ 3
2019-07-21


08:30  Discus M F55 
08:30  Shot Put M F20 
08:35  Shot Put M F11-13 
09:00  Discus M F53-54 
10:00  High Jump M 
10:15  Shot Put M F41-42F63-64 M 
10:15  Shot Put M F46 
10:35  Discus M F5251 
11:00  Discus M F56 
11:55  Discus M F57 
12:15  Shot Put M F37-38 
14:30  Long Jump M T20 
14:35  Discus M F34 
14:50  Discus M F32-33 
14:50  Shot Put M F35-36 
15:15  100 m M RR1 
15:25  100 m M RR2 
15:35  100 m M RR3 
15:45  100 m M T11 
15:50  Long Jump W T20 
15:55  100 m M T12 
16:25  100 m M T35-36-38 
16:30  Shot Put W F40-41 F12 42-46.63.64 
16:35  100 m M T37 
16:40  Discus W F53-55 
16:45  100 m M T46-47 
16:55  100 m M T4462-64 
17:05  100 m M T52-5334 
17:15  100 m M T54 
17:35  Shot Put W F 35 36 37 38 
17:35  100 m W RR2 RR1 RR4 
17:45  100 m W T12 
17:50  100 m W T13 
17:55  100 m W T35 
18:05  100 m W T36-38 
18:10  Discus W F56 57 
18:15  100 m W T37 
18:35  100 m W T46-47 
18:45  100 m W T62-63 
18:55  100 m M T52-5334 
19:00  1500 m M T11-13 
19:05  1500 m M T20 
19:10  Discus W F32-33 
19:20  1500 m M T37-38-46 
19:30  1500 m M T34-52-54 
19:40  1500 m W T12-13 20 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-20 09:43:23
Discus M F32-33 Planowany START: 2019-07-19 14:50 ZAKOŃCZENIE: 16:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 2 291 GŁĄB Michał 19-01-01 Start Gorzów Wlkp. (POL) 27.26 26.83 28.52 28.89 29.15 x 29.15 F33 898 1
2 4 138 ALNAKHLI Hani 86-03-14 SAUDI ARABIA (KSA) 24.93 27.96 27.16 27.72 27.12 x 27.96 F33 855 2
3 9 245 DZIUBA Michał 19-01-01 Smok Orneta (POL) 14.79 x 18.55 15.83 15.64 17.82 18.55 F33 374 3
4 8 358 GAWROŃSKI Daniel 19-01-01 Start Szczecin (POL) 15.22 16.02 15.42 16.05 14.88 16.03 16.05 F33 238 4
5 6 213 CIEŚLIK Piotr 19-01-01 IKS Cieszyn (POL) 12.63 x x x 15.49 15.10 15.49 F33 210 5
6 11 495 PRZYSTAJKO Kamil 94-12-11 SIMET Jelenia Góra (POL) 10.11 13.87 11.32 12.68 13.78 14.03 14.03 F33 146 6
7 12 494 SKITEK Kamil 94-12-23 SIMET Jelenia Góra (POL) 6.82 7.06 6.58 7.68 7.55 7.00 7.68 F32 74 7
1 463 MTARRAB Wassim 96-02-27 TUNISIA (TUN) DNS F32
3 90 STEFANIDIS Lazaros 57-02-01 GREECE (GRE) DNS F33
5 311 SUDA Marek 19-01-01 Start Katowice (POL) DNS F33
7 315 ŁAPAJ Sebastian 19-01-01 Start Kielce (POL) DNS F32
10 313 DOMAŃSKI Łukasz 19-01-01 Start Kielce (POL) DNS F33

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.075005054473877 s.