Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 15:47:46
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U20) 6.38 KLISOWSKA Katarzyna MKS-MOS Wrocław Spała 2002-01-18
RP (U18) 6.12 STASIK Arleta AZS-AWF Warszawa Warszawa 1976-02-01
 
 finał

Data aktualizacji: 2020-02-09 15:47:46
W dal K - finał Planowany START: 2020-02-09 14:10 ZAKOŃCZENIE: 15:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 650 MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) x
5.79
5.92
5.99
x
5.83
5.99
2 11 774 BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.74
5.70
5.78
5.75
x
5.82
5.82 PB
3 10 772 STYPUŁKOWSKA Agata 97-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.54
5.51
5.19
5.32
5.55
5.28
5.55
4 13 913 ADAMCZYK Julia 05-07-28 RLTL ZTE Radom () 5.39
5.29
5.18
4.87
5.31
5.46
5.46
5 1 776 LEGASZEWSKA Maria 00-10-16 KS AZS AWF Wrocław (DS) x
x
5.29
5.31
5.15
5.20
5.31 PB
6 8 892 OLECHNO Kinga 00-05-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
4.83
5.12
5.10
4.55
5.24
5.24
7 6 64 KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 4.92
x
5.16
5.01
4.93
4.95
5.16 SB
8 5 765 TRZECIAK Kinga 01-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4.88
4.95
5.03
4.89
4.92
4.91
5.03 =SB
9 4 45 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 04-07-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
x
4.42



4.42
10 3 12 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4.10
4.32
4.14



4.32
11 2 506 DUDINA Viktoriia 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 3.91
3.70
3.98



3.98 PB
9 239 JÓŹWIACZUK Katarzyna 01-05-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
x
x



NM
7 906 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.054675102233887 s.