Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 16:09:25
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP 2.02i LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń (POL) 2015-02-21
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
RP (U18) 1.85 KRAWCZUK Elżbieta AZS Białystok Warszawa 1977-02-20
RP (U18) 1.85 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2000-02-18
 
 finał

Data aktualizacji: 2020-02-09 16:09:25
Wzwyż K - finał Planowany START: 2020-02-09 14:35 ZAKOŃCZENIE: 15:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.21 1.31 1.41 1.46 1.51 1.56 1.61 1.66 1.70 1.74 1.77 1.79 wynik inf
1 10 1 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - o o o xo xo 1.70 SB
2 12 32 KOKOT Katarzyna 04-01-05 LUKS Podium Kup (OP) - - - - o o o o xxo xxx 1.70
3 8 315 KARLIŃSKA Natalia 01-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) - - - - o o o xxo xxx 1.66 PB
3 11 220 BURLEWICZ Barbara 03-01-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - o o xxo xxx 1.66
5 6 413 DZIDO Aleksandra 00-01-28 AZS UMCS Lublin (LU) - - - - o o xxo xxx 1.61 SB
6 5 502 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - - o o o xxo xxx 1.56 =PB
7 4 506 TUCHOWSKA Zuzanna 04-07-05 MKS Tempo Kęty (MA) - o o o xxx 1.46
8 2 504 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) o o xxx 1.31
1 506 DUDINA Viktoriia 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) DNS
3 906 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS
7 902 CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS
9 247 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.16547417640686 s.