Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
SPAŁA, 9 lutego 2020
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-09 12:01:29
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m K 200m K 300m K 400m K 60m K 600m K 800m K Kula K Kula K (3) U18 Tyczka K Trójskok K Wzwyż K W dal K

1000m M 200m M 300m M 3000m M 400m M 60m M 600m M 800m M Kula M Kula M (6) U20 Kula M (5) U18 Tyczka M Trójskok M Wzwyż M W dal M

DZIEŃ 1
2020-02-09


11:00  60 m K  [elim]
11:00  Trójskok K  [finał]
11:00  Kula K (4kg)  [finał]
11:00  Kula K U18 (3kg)  [finał]
11:00  Tyczka K  [finał]
11:45  60 m M  [elim]
12:40  60 m K  [finał]
12:40  Trójskok M  [finał]
12:40  Kula M (7.26kg)  [finał]
12:40  Kula M U20 (6kg)  [finał]
12:40  Kula M U18 (5kg)  [finał]
12:45  60 m K  [finał]
12:55  60 m M  [finał]
13:00  60 m M  [finał]
13:25  300 m K 
13:25  Tyczka M  [finał]
13:55  300 m M 
14:10  W dal K  [finał]
14:35  Wzwyż K  [finał]
14:45  600 m K 
15:05  600 m M 
15:30  400 m K 
15:50  400 m M 
16:15  800 m K 
16:15  Skok wzwyż M  [finał]
16:30  800 m M 
16:45  Skok w dal M  [finał]
16:55  1000 m K 
17:15  1000 m M 
17:35  200 m K 
18:20  200 m M 
19:20  3000 m M 
REKORDY
RP 14.16 TRYBAŃSKA Małgorzata KS AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2011-01-27
RP (U20) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
RP (U18) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
 
 finał

Data aktualizacji: 2020-02-09 12:01:29
Trójskok K - finał Planowany START: 2020-02-09 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 165 SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) x
13.20
13.29
13.12
13.12
x
13.29
2 9 778 DWORAK Anna 98-03-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.77
11.29
x
11.40
x
x
11.77
3 7 50 MOSKAL Monika 03-10-14 KKB MOSiR Krosno (PK) x
10.19
11.13
x
x
11.37
11.37 PB
4 8 248 JĘDRZEJCZYK Dominika 99-08-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
x
11.24
x
10.72
11.36
11.36
5 2 136 STASZCZUK Kinga 03-02-05 KS Agros Zamość (LU) 11.16
x
11.11
r


11.16
6 5 51 PALA Sonia 03-12-05 MKS Iskra Pszczyna (SL) 10.23
10.32
10.33
10.17
r

10.33
7 1 65 JABŁOŃSKA Maja 03-01-24 UKS Vis Skierniewice (LD) x
x
9.67
x
9.58
9.82
9.82
4 755 PYSKŁO Wiktoria 03-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)





NM
6 759 DZIADAK Nikolina 03-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)





NM
3 747 EJZEMBERG Victoria 00-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.32422995567322 s.